Series
Ratings
487- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Movie Room Extended EditionRated ★ 4.0- All the SharksRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.0