Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
RipleyRated ★ 4.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0