Series
Ratings
323
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
The Crown Season 6Rated ★ 4.0
CucumberRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The ChairRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
Call My AgentRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 0.5
RatchedRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5