Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 1.5