Movies
Ratings
35
Bring Her BackRated ★ 4.0
The Wicker ManRated ★ 3.5- The Wicker ManRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 5.0
Choir of GodRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 4.0