Movies
Ratings
630
The Day, December 3, 2024 'Fabricated Insurrection, Hidden Truth'Rated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0
The Hating GameRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
MaterialistsRated ★ 2.5
My Oxford YearRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 3.5
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 3.0
LucaRated ★ 5.0