Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5