Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5