Movies
Ratings
328
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Shin GodzillaRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
August RushRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Urban MythsRated ★ 1.0