Movies
Ratings
381
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
NerveRated ★ 3.5
HolidateRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Camp RockRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5