Movies
Ratings
55
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5