Titles you rated
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5