Movies
Ratings
418
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
(Ab)normal DesireRated ★ 4.5
20 Days in MariupolRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
Green FishRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
Sentimental ValueRated ★ 2.5
La HaineRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 5.0
Dancing with the BirdsRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The HandRated ★ 3.0