Movies
Ratings
126
Ready Player OneRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
HoneySweetRated ★ 3.0