Movies
Ratings
23
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0