Series
Ratings
35
KarmaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
DarkRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5