Movies
Ratings
717
WasabiRated ★ 2.5
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 5.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 1.0
CatwomanRated ★ 1.5
The World Is Not EnoughRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 1.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5