Movies
Ratings
17
The Lives of OthersRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0