Series
Ratings
16- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The DeuceRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 1.5