Movies
Ratings
144
Ex MachinaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Collective InventionRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5- Take OffRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.5