Movies
Ratings
464
The French DispatchRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 3.5