Series
Ratings
21- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0