Movies
Ratings
31
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0