Movies
Ratings
54
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
BlindRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0