Series
Ratings
58
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5