Movies
Ratings
28
NeighborsRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5