Movies
Ratings
20
New WorldRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0