Movies
Ratings
300
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5