Series
Ratings
28
First LoveRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5