Movies
Ratings
37
PROMARERated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.0
The PerfectionRated ★ 0.5
ConstantineRated ★ 3.5
DivaRated ★ 2.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Children of the SeaRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
RawRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5