Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.5