Movies
Ratings
99- Method ActingRated ★ 2.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
HoppersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5