Movies
Ratings
57
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.5