Movies
Ratings
934
LostRated ★ 2.5
BakudanRated ★ 4.0- Method ActingRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Mad Dance OfficeRated ★ 2.5
ArcoRated ★ 2.5
The Naked GunRated ★ 2.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
The Woman in the White CarRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.0
Rental FamilyRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.0- HumintRated ★ 4.5
Good FortuneRated ★ 3.0
MercyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0