Movies
Ratings
55
KOKUHORated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.5
SiratRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5- Our Summer PoemRated ★ 3.0
- InsertRated ★ 2.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Petite MamanRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0