Movies
Ratings
299
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5