Movies
Ratings
428
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
To the Ends of the EarthRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Wild TourRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.5- The Wandering MoonRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
Esper's LightRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
Late SpringRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5