Movies
Ratings
155
The Running ActressRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5
Fruitvale StationRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Like You Know It AllRated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 3.5
Keep the Lights OnRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5