Series
Ratings
81- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Nihon Chinbotsu: Kibo no HitoRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0