Movies
Ratings
580
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Red SparrowRated ★ 4.0
EverlyRated ★ 3.0
HungerRated ★ 1.5
Angel HeartRated ★ 4.5
LouRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
GreenlandRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.0
Mr. NobodyRated ★ 3.0
11:14Rated ★ 2.0
The Last Full MeasureRated ★ 4.5
Time TrapRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
I Spit on Your Grave III: Vengeance is MineRated ★ 0.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 2.0
PeppermintRated ★ 3.0
Jungle CruiseRated ★ 1.0