Movies
Ratings
660
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
MarshallRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0