Movies
Ratings
466- Whispering WaterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0