Movies
Ratings
393
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 1.5
Taxi DriverRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5