Movies
Ratings
503
CodaRated ★ 4.0
Hotel by the RiverRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Your Place or MineRated ★ 3.5
Far and AwayRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Dream FactoryRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Operation FinaleRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.5