Series
Ratings
165- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 3.5