Series
Ratings
16
Sense8Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.5
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5