Movies
Ratings
216
CruellaRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Mean Girls 2Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 3.5