Movies
Ratings
23
SilencedRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5