Series
Ratings
18
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0