Series
Ratings
22
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
MotherRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0